جشنواره تئاتر استان گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، حسین قلندری گفت: تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کردکوی، از فردا(شنبه 25 شهریور ماه) میزبان 8 گروه نمایشی است که برای رقابت به روی صحنه می روند.

وی افزود: در روز شنبه، 25 شهریر ماه و از ساعت 14، نمایش تقدیر مرگ هنرمند میلیونر به کارگردانی پورنیک کاوش از شهرستان گرگان و نمایش سر گذشت کسانی که هیچ نبودند به کارگردانی احسان یزدان پناه از شهرستان گنبد کاووس در ساعت 18 به روی صحنه می روند.

قلندری تصریح کرد: در روز یکشنبه، 26 شهریور ماه و در ساعت 10 صبح، نمایش لباسی برای میهمانی به کارگردانی مبینا کلبادی از بندرگز- نمایش آنالیز به کارگردانی شهربانو مازندرانی از شهرستان کردکوی، در ساعت 14 و نمایش شیر یا خط به کارگردانی خانم ها شادی و دوستی از شهرستان کلاله، در ساعت 18 به اجرای نمایش می پردازند.

نمایش های درستکارترین قاتل دنیا به کارگردانی محمد رضا مولودی از گرگان، ساعت 10 صبح- ذوزنقه به کارگردانی مینا خواجه از مینودشت، ساعت 14 و  نمایش بودم بودی بود به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی میلاد گیلانی از شهرستان کردکوی و از ساعت 18- در سومین روز جشنواره(دوشنبه 27 شهریور ماه) به روی صحنه می رود.

قلندری اظهار داشت: این جشنواره به منظور تقویت و حمایت ویژه از فعالیت هنرمندان جوان، با ایجاد کارگاه های آموزشی مبتنی بر تولید با محوریت سه اصل نو آوری، ابتکار و خلاقیت برگزار می شود.

/ 0 نظر / 37 بازدید