راه یابی 10 اثر به مرحله پایانی جشنواره تئاتر مرصاد در کرمانشاه

 اثر به مرحله پایانی جشنواره منطقه ای تئاتر مرصاد در کرمانشاه راه پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه کرمانشاه، 10 اثر نمایشی برتر در مرحله بازبینی نخستین جشنواره منطقه ایی تئاتر مرصاد به مرحله نهایی این جشنواره راه یافتند.

نمایش های «رحمت» به کارگردانی و نویسندگی «پژمان شاهوردی» از شهرستان بروجرد، «مرده ایم همین دوروراها» به کارگردانی و نویسندگی «شاهو رستمی» از شهرستان سنندج و نمایش «خون لجن» به کارگردانی و نویسندگی «امین ابراهیمی» از شهرستان خرم آباد به مرحله پایانی راه پیدا کردند.

همچنین نمایش«لودرچی» به کارگردانی «حیدر رضایی» و نویسندگی «محمد عسگری» از شهرستان دهلران، «آخرین معبر» به کارگردانی و نویسندگی «محمد زارع زاده» از شهرستان سقز و «دو متر در دو متر جنگ» به کارگردانی «حسین نادری» و نویسندگی «حمیدرضا آذررنگ» از شهرستان کرمانشاه از دیگر نمایش های راه یافته به مرحله نهایی است.

در جشنواره تئاتر منطقه ایی مرصاد نمایش های «پاییز هزار و سیصد و جنگ» به کارگردانی «سعید نوروزی» و نویسندگی «مصطفی کوشکی» از شهرستان کرمانشاه، «موج ما را خواهد برد» به نویسندگی و کارگردانی «آرش منصوری» از اسلام آباد غرب، «مردی با چشمان آبی» به کارگردانی «مرتضی اسدی مرام» و نویسندگی «خسرو امیری» از شهرستان هرسین و «مهمانی در مخچه» به کارگردانی «بیژن رضایی» و نویسندگی «خسرو امیری» از شهرستان کرمانشاه به روی صحنه خواهند رفت.

/ 2 نظر / 12 بازدید
مهدی حبیبیان

سلام رفیق خبر موفقیت هایت همیشه خوشحال کننده است. ممنون که در این گیر و داری که می دانم وقت می گذاری و سر میزنی. به عزیزت و خواهرمان سلام برسان.

ققنوس

[گل][دست][گل][دست][گل] باز هم آفرین وباز هم تبریک