اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر ماه

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان : اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر ماه که از سوی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی منطقه لرستان وبا حضور محمد علی توحیدی معاون استاندار و فرماندار بروجرد و جهانگیر الماسی بازیگر برجسته سینماو تئاتر در سالن عبدالحسین زرینکوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم شیرزاد نعمتی نیا رئیس حوزه هنری استان گفت: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره تعامل بین هنرمندان و پیشکسوتان و نسل جوان است و شناسایی استعدادهای هنری یکی دیگر از اهداف است.

در این مراسم محمد علی توحیدی گفت: هنرمندان عرصه تئاتر استعداد ویژه ای در مقایسه با دیگر هنرمندان دارند و اغلب این افراد آگاهترین افراد جامعه هستند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه زمینه برای استعداد و پرورش هنرمندان در جامعه فراهم است که باید از این مهم در راستای احیای هنرهای اسلامی استفاده شود. .

در این مراسم لوح یادمان چهارمین جشنواره تئاتر ماه به تمامی گروههای نمایشی شرکت کننده و لوح تقدیر به بازیگر خردسال حاضر در این جشنواره ، سارا احمدوند اعطاشد.

در این جشنواره در بخش انتخاب بهترین متن ، نمایشهای بازی زندگی  سفر آتش به ترتیب اول و سوم و در بخش بهترین کارگردان پژمان شاهوردی کارگردان نمایش بازی زندگی ، پژمان باقری کارگردان نمایش خواب قابیل و امیر دلفانی کارگردان نمایش سرخ به ترتیب مقامهای اول تا سوم ودر بخش بهترین بازیگر زن فاطمه ا لماسی پور، بازیگر نمایش خواب قابیل و سحر مقصودی بازیگر نمایش بازی زندگی به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش بهترین بازیگر مرد علی آراسته بازیگر نمایش چوب زدن زاغ سیاه ، پژمان شاهوردی بازیگر بازی زندگی به ترتیب مقامهای اول تا دوم و میثم جهانگیری بازیگر نمایش جایی که دریا به انتها می رسد و رضا شاکرمی بازیگر نمایش سرخ به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در این جشنواره در بخش طراحی صحنه نمایش های بازیافت و خواب قابیل به طور مشترک به عنوان بهترین طراحی معرفی شدند و در بخش موسیقی متن نمایشهای بازی زندگی و سفر آتش عنوان بهترینها را کسب و در بخش طراحی بروشور و تبلیغات نمایش سرخ مقام نخست را کسب کرد.

در این جشنواره نمایش بازی زندگی به کارگردانی پژمان شاهوردی به عنوان بهترین نمایش تندیس ویژه جشنواره را به خود اختصاص داد و به جشنواره سراسری تئاتر ماه که آذر ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد راه یافت.

/ 0 نظر / 18 بازدید