اجرای نمایش خیابانی دایناسورها

  اخبار عمومی     شروع اجراهای نمایش خیابانی « دایناسورها » در مجتمع زندان مرکزی قم

 

اجرای نمایش خیابانی « دایناسورها» که توسط واحد هنری اداره کل زندانهای قم و با بازی مددجویان زندان مرکزی قم آماده اجرا شده است همزمان با آغاز دهه کرامت در مجتمع فرهنگی زندان مرکزی قم ویژه کلیه مددجویان زندان آغاز شد.

 

قاسم صفایی رئیس اداره فرهنگی تربیتی و قضایی اداره کل در این باره بیان داشت : این نمایش حاصل تلاشهای مداوم واحد هنری اداره کل در یک ماه گذشته می باشد که در راستای برنامه های فرهنگی تربیتی سازمان زندانها آماده شده است و انتظار می رود که اجرای این نمایش با استقبال تماشاگران مواجه شود .

وی افزود : این نمایش توسط پژمان شاهوردی نوشته شده است و محمد جواد دژم نیز کارگردانی آن را انجام داده است و با توجه به برگزار نشدن جشنواره هنری سازمان زندانها ، مقرر شده که این نمایش خیابانی در مرحله بازبینی جشنواره تئاتر بسیج قم که طی روزهای آینده در استان قم با حضور گروه های تئاتر قم برگزار می شود شرکت کند که امیدواریم مورد قبول هیئت بازبین جشنواره قرار گیرد .

وی در پایان بیان داشت : این نمایش به مدت 10 روز از ابتدای دهه کرامت تا میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) ویژه کلیه مددجویان مجتمع زندان مرکزی قم اجرا خواهد شد .

 

/ 0 نظر / 46 بازدید